Nederlandse Vereniging voor Microscopie – Board


 

Chair Dr. Ben N. G. Giepmans
Dept. Cell Biology
University Medical Center Groningen
Groningen
Email: b.n.g.giepmans@umcg.nl
Tel: +31 50 363 2784
Secretary Prof. Eric Reits
Dept. Medical Biology
Core Facility – Cellular Imaging
Academisch Medisch Centrum
Meibergdreef 9-M3
1105 AZ Amsterdam
Email:secretary@microscopie.nl
Email:e.a.reits@amc.nl
Tel: +31-20 566 6259
Treasurer Dr. Jack Fransen
Department of Cell Biology and Microscopic Imaging Centre
Radboud University Medical Centre
P.O. Box 9101
6500 HB Nijmegen
Email: jack.fransen@radboudumc.nl
Bankrekening:
Nederlandse Vereniging voor Microscopie te Amsterdam
IBAN:  NL31ABNA0549983988
BIC:    ABNANL2A
Leiden University Email: s.e.ledevedec@lacdr.leidenuniv.nl
Member Nico Sommerdijk                
TU Eindhoven Email: n.sommerdijk@tue.nl
Member/Webmaster Dr. Ron Hoebe
Dept. Medical Biology
Core Facility – Cellular Imaging
Academisch Medisch Centrum
Meibergdreef 9-M3
1105 AZ Amsterdam
Email: r.a.hoebe@amc.nl
Tel: +31-20 566 4743
Member Prof. Dr. Marc van Zandvoort
Institut für Molekulare Herz-Kreislaufforschung
Institute for Molecular Cardiovascular Research IMCAR
Pauwelsstraße 30
52074 Aachen, DE
Email: mamj.vanzandvoort@maastrichtuniversity.nl
Member Sylvia Le Dévédec             
Leiden University Email: s.e.ledevedec@lacdr.leidenuniv.nl