Nederlandse Vereniging voor Microscopie – Board


Chair Dr. Ben N. G. Giepmans
Dept. Cell Biology
University Medical Center Groningen
Groningen
Email: b.n.g.giepmans@umcg.nl
Tel: +31 50 363 2784
Secretary Dr. Eric Reits
Cell Biology and Histology
van Leeuwenhoek Centre for Advanced Microscopy (LCAM-AMC)
Academisch Medisch Centrum
Meibergdreef 9-M3
1105 AZ Amsterdam                   
Email: secretary@microscopie.nl
Tel: +31-20 566 6259
Financial controler Dr. Bernd Rieger (until 10-2018)
Quantitative Imaging Group
Department of Imaging Science & Technology
Delft University of Technology
Lorenzweg 1
2628 CJ Delft
Email: b.rieger@tudelft.nl
Tel: +31 15 278 8574Postrekening 444392 t.n.v. Penningmeester
Nederlandse Vereniging voor Microscopie
Vice Financial controler
Jack Fransen Email: Jack.Fransen@radboudumc.nl
Member Sylvia Le Dévédec
Leiden University Email: s.e.ledevedec@lacdr.leidenuniv.nl
Member Nico Sommerdijk                
TU Eindhoven Email: n.sommerdijk@tue.nl
Member/Webmaster Dr. ing. Ron Hoebe
Cell Biology and Histology
van Leeuwenhoek Centre for Advanced Microscopy (LCAM-AMC)
Academisch Medisch Centrum
Meibergdreef 9-M3
1105 AZ Amsterdam
Email: R.A.Hoebe@amc.uva.nl
Tel: +31-20 566 4743
Member Prof. Dr. Marc van Zandvoort
Institut für Molekulare Herz-Kreislaufforschung
Institute for Molecular Cardiovascular Research IMCAR
Pauwelsstraße 30
52074 Aachen, DE
Email: mamj.vanzandvoort@maastrichtuniversity.nl
Tel: